Львів у вогні: Який штраф "світить" за спалювання сухої трави

Мерія вкотре застерігає львів’ян не випалювати суху рослинність
 

За останні три тижні у Львові та неподалік трапилось 15 сухої рослинності. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

"Необдумане випалювання сухої рослинності призводить до загибелі всього живого і може спричинити лісову пожежу, яка здатна за лічені хвилини знищити не один гектар лісу. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у такі вітряні дні, як останні дні лютого та початок березня. Пожежі в екосистемах шкодять довкіллю, тваринному та рослинному світу, а дим небезпечний для здоров’я людини", — акцентують в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міськради.

За самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 170 до 1190 гривень.

"Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради вкотре закликає суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці!", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Львові під час пожежі врятували 11 котів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів