ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львів спільно з німцями відреставрував 50 балконів

Вартість робіт - 88 тис.грн
Depo.
15 серпня 2015 11:16
ФОТО: depo.ua
Львів спільно з німцями відреставрував 50 балконів
Львів спільно з німцями відреставрував 50 балконів

Про це повідомляє Depo.Львів із посиланням на Львівську міську раду.

У житловому будинку на вул.Братів Рогатинців, 45 реставрують балкон. Допомагатимуть Львову німецькі колеги з GIZ.

"Сьогодні ми маємо готову проектно-кошторисну документацію на 13 балконів, і цей балкони на вул.Братів Рогатинців за місяць-півтора буде завершений. Це і балкон, який ми фактично робимо заново, і ми зробили двері, які ведуть на балкон", - каже міський голова Львова Андрій Садовий.

Як розповіли в GIZ, балкон житлового будинку на вул. Братів Рогатинців, 45 перебував в дуже поганому стані і потребував негайної реставрації: були відсутні частини перил, а плита - сильно ушкоджена. Балконні перила складаються з чавунних деталей, що походять з різних часів. Ймовірно, вони були перенесені сюди з іншого балкону.

Для того, аби відновити цілісну картину балкону, було прийняте рішення доповнити оригінальні частини, кажуть у GIZ.

Фасад будинку чітко вказує на те, що його зовнішній вигляд був видозмінений в кінці 19-го століття, оскільки різні шари штукатурки накладаються один на одного.

"Скоріш за все, балкон тут з'явився під час ранньої фази будівництва, так, як консолі частково покриті давнішим шаром штукатурки", - зазначили в GIZ.

Загалом, цього року заплановано від реставрувати 13 балконів за такими адресами: пл. Осмомисла, 1 (1 балкон), вул. Герцена, 4 (4 балкони), вул. Просвіти, 6 (2 балкони), вул. Курбаса, 8 (1 балкон), вул. Замарстинівська, 3 (2 балкони); вул. Братів Рогатинців, 45 (1 балкон), вул. Куліша, 33 (2 балкони).

Більше про ремонтні роботи читайте на Depo.Львів