Львів продовжує боротися з кором

У школах міста діють мобільні бригади для вакцинації дітей від кору

Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Батьків вкотре закликають дати згоду на вакцинацію своїх дітей — це захистить їх від кору та зупинить поширення вірусу. Як інформують в міському управлінні охорони здоров’я, у зв’язку з низькою активністю вакцинації, прийнято рішення про створення мобільних бригад для вакцинації дітей. Фахівці вакцинуватимуть тих школярів, батьки яких дали згоду на щеплення.

Як повідомляють у міськраді, загалом у Львові від кору вакцинували більше 6,5 тисяч дітей.

"Якщо школа по рейтингу має низький рівень захищеності — тобто є велика кількість невакцинованих дітей, то треба в дуже короткий термін власне в цій школі максимально вакцинувати дітей для того, щоб ризик виникнення захворювання на кір мінімізувати. Якщо це розтягнеться на місяці, то діти як хворіли, так і хворітимуть, спалах буде продовжуватися. Тому ще раз звертаємося до батьків з проханням дати згоду на вакцинацію, де під наглядом лікаря, який несе відповідальність за процес вакцинації, ваша дитина буде вакцинована, і захищена від вірусу кору", — коментують в управлінні охорони здоров’я.

Саме тому, як йдеться у повідомленні, прийнято рішення про створення мобільних бригад, які у школах проводитимуть вакцинацію. До складу такої бригади входить сімейний лікар та медична сестра, яка пройшла навчання з теорії та техніки імунізації. Мобільні бригади будуть забезпечені необхідною кількістю вакцини, і проводитимуть вакцинацію відповідно до згоди батьків.

Нагадаємо, Львівщина очолила хворобливий рейтинг. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів