ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львів приймає міжнародний семінар з айкідо йосінкан

Проведе його всесвітньо відомий майстер Жак Пайєт (7 Дан Айкідо Йосінкан, Кіото, Японія)
Depo.
12 листопада 2015 10:48
ФОТО: depo.ua
Львів приймає міжнародний семінар з айкідо йосінкан
Львів приймає міжнародний семінар з айкідо йосінкан

Як повідомляє Depo.Львів,  у Львові відбудеться 34-й міжнародний семінар з айкідо йосінкан.  Проводитиметься він протягом чотирьох днів, а саме з 12 по 15 листопада 2015 року у ВЦ "Шувар Експо", організований Академією айкібудзюцу і управлінням молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради.

Особливий не тільки тим, що проводить його всесвітньо відомий майстер Жак Пайєт (7 Дан Айкідо Йосінкан, Кіото, Японія), але і тим , що вперше в рамках міжнародних будо-семінарів в Україні має відбутися презентація першого українського перекладу книги засновника та великого натхненника Ґодзо Шіоди «Айкідо шюґьо. Гармонія в протистоянні».

"Я бачу скільки зусиль щоразу докладають люди, які розвивають айкідо у нашому місті і знаю як багато зусиль потрібно для того, щоб досягти успіху в цьому виді спорту. Тому і ми зробимо все можливе, щоб учасники та гості заходу відчули його неймовірну атмосферу та бойовий дух", - повідомив начальник управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради Володимир Шнайдер.

Більше новин про розвиток айкідо у Львові читайте на Depo.Львів.