Львів попрощається з героєм, що загинув у зоні бойових дій

Доброволець Микола Рудник, родом з Кам'янко-Бузького району, загинув 4 лютого у зоні бойових дій на сході України, під час обстрілу

Львів прощається з героєм, що загинув в зоні бойових дій. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. Доброволець Микола Рудник, родом з Кам'янко-Бузького району, загинув 4 лютого у зоні бойових дій на сході України, під час обстрілу. Поховають Героя на Личаківському кладовищі 7 лютого.

Завтра, 7 лютого, о 14.00 год відбудеться чин похорону в Гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла (вул. Театральна). Далі похоронна процесія попрямує на Личаківський цвинтар, де о 15.00 год відбудеться чин погребення (поле почесних поховань № 76). Зауважимо, що за маршрутом траурної ходи буде вивішено прапори з жалобною стрічкою.

Львівська міська рада закликає мешканців та гостей міста у цей день утриматися від гучних святкувань, особливо під час похорону та проведення богослужінь.

"Ми маємо вшановувати людей, які захищають нашу Батьківщину і віддають за неї життя. Тому просимо заклади громадського харчування та торгівлі з розумінням поставитись до ситуації та стишити на час похоронної процесії звук динаміків. Також закликаємо обмежити розважальні заходи", — наголосив в. о. директора департаменту "Адміністрація міського голови" Євген Бойко.

Микола Рудник був родом з села Батятичі, Кам'янко-Бузького району Львівської області. Він був членом Конгресу Українських Націоналістів, активним учасником Майдану, сотником КУНа. Відомо, що трагедія сталася 4 лютого у зоні бойових дій на сході України. Український боєць загинув під час обстрілу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів