Львів може потонути у нечистотах

Громадські активісти запевняють: значна частина міста може залишитись без світла
Depo.
1 березня 2016 18:57
ФОТО: depo.ua

Львів може потонути у нечистотах, а значна частина міста може залишитися без світла. Про це Depo.Львів повідомила громадський активіст Олеся Дацко.

Як повідомила активіст, на територію ринку "Торпедо" завезли кілька десятків КАМАЗів щебеню, який висипали просто на міський каналазаційний колектор, який проводить нечистоти з району Чорновола, Збоїщ, Підзамче.

Львів може потонути у нечистотах - фото 1

"Охоронна зона колектора - шість метрів. Складувати нічого на колекторі не можна. Крім того, під "Торпедо" знаходиться зашите в колектор русло річки Полтва шириною кілька метрів. Тому весь ринок - в межах червоних ліній. Без права капітальної забудови. Але кого то хвилює? Тут активними темпами забудовують капітальні споруди", - повідомила актиіст.

Львів може потонути у нечистотах - фото 2

На її переконання, якщо колектор прорве - у Львові трапиться екологічна і техногенна катастрофа.

Львів може потонути у нечистотах - фото 3

"Бо нечистоти затоплять підстанцію, яка розташована на рівні кількох метрів нижче від "Торпедо". І тоді частина Львова лишиться без світла. Доблесна поліція приїжджала. Але не вбачає складу злочину. На звернення на "гарячі лінії" теж ніхто не реагує. Напевно чекають, що увірветься або терпіння людей, або каналізаційний колектор", - зазначила активіст. 

Львів може потонути у нечистотах - фото 4

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів