ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львів і Краків об'єднають музичні фестивалі

До Львова приїдуть музиканти із багатьох міст України
Depo.
5 серпня 2015 15:15
ФОТО: depo.ua

З 14 по 30 серпня у Львові відбудеться міжнародний фестиваль "Музика у старому Львові". У ці дні у Кракові пройде міжнародний фестиваль "Музика у старому Кракові". Як повідомили Depo.Львів у прес-службі Львівської обласної філармонії, міжнародні фестивалі у обох містах посилять міст дружби між обома містами. 

Другий для львів'ян та ювілейний 40-й фестиваль для Кракова запросить понад 20 яскравих виконавців з України та Польщі.

У місті Лева, місті древніх історичних пам'яток архітектури, де кожна площа, церкви і навіть концертні зали мають свою неповторну історію, особливий настрій Вам подарують музиканти з Києва, Чернівців, Дніпропетровська, Хмельницького, Маріуполя, Львова та Кракова.

Впродовж двох тижнів, з 14 до 30 серпня, львів'яни та гості міста поринуть в атмосферу свята, що буде сповнене незвичними атракціями із одночасним виконанням високопрофесійної музики. На слухачів очікують мистецькі анімації, проекти "Три Моцарти", "Серенади на повітрі" за участю маріупольського оркестру "Ренесанс" і оркестру "Віртуозів Львова", що музичним мистецтвом об'єднують Схід і Захід країни.

Цьогорічний фестиваль пройде під гаслом "Музика при свічках" у вишуканій атмосфері, адже свічка, як символ правди, мудрості і духовності, створить єдиний духовний міст між Львовом і Краковом, які мають спільну історію та культуру. 

Ідея проведення спільного українсько-польського фестивалю належить засновникові відомого камерного оркестру "Віртуози Львова", народному артисту України Сергію Бурку та засновнику польської капели "Краковєнсіс" й багаторічного польського фестивалю "Музика в старому Кракові" Станіславу Галонському, тісна співпраця між якими триває вже понад 20 років.

Львів і Краків - міста-побратими, яких об'єднує багато історичних надбань, міста, які вважаються визначальними у міжкультурному діалозі України та Польщі.

Більше новин про фестивалі у Львові читайте на Depo.Львів