UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Львів домовився про дегазацію сміттєзвалища

У Львові підписали договір з компанією, яка займеться дегазацією Грибовицького сміттєзвалища

У Львові підписано договір із переможцем конкурсу з дегазації Грибовицького сміттєзвалища ТОВ "Кліар Енерджі". Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. Саме ця компанія наступного року розпочне роботу зі спорудження системи дегазації сміттєзвалища у Грибовичах, що буде відбуватися паралельно з початком робіт з комплексної рекультивації полігону.

"Вже з наступного року очікується старт повномасштабних робіт із рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Дегазація полігону стане одним із ключових заходів цього процесу. Компанія, яку обрала конкурсна комісія для дегазації, має великий досвід у втіленні таких проектів. Підтвердженням цього є втілення п'яти схожих проектів у чотирьох областях нашої країни, наявність відповідної ліцензії, обладнання та наявність фахового персоналу", — повідомив директор ЛКП "Зелене місто" Вадим Ноздря.

Упродовж наступних п'яти місяців на Грибовицькому полігоні триватимуть підготовчі будівельні роботи.

Нагадаємо, Грибовицьке сміттєзвалище готують до рекультивації, яка триватиме у два етапи. Наразі розпочаті роботи стадії стабілізації тіла звалища. Також переоснащено станцію очистки фільтратів: її продуктивність збільшено до 250 кубічних метрів на добу. Також виконано роботи з посилення дамби, влаштовано 15 моніторингових газових свердловин.

Львів комплексно вирішує питання поводження з твердими побутовими відходами. За два роки у місті збудують перший в Україні сучасний сміттєпереробний комплекс із європейською технологією механіко-біологічної переробки відходів, рекультивують старий полігон та впровадять нову систему поводження з відходами. Вона передбачатиме сортування сухого та вологого сміття, вторинної сировини та облаштування окремих майданчиків для збору електроніки, великогабаритного і будівельного сміття. Вже наступного року відкриється станція компостування органічних відходів. Для цих цілей місто отримало 25 мільйонів євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, 10 мільйонів євро гранту — безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Внесок міста — 6,75 мільйона євро.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme