Луцька депутатка від "Самопомочі" йде на вибори з Порошенком
Депутатка Луцької міської ради з фракції "Самопоміч", волонтерка Юлія Вусенко заявила про те, що буде балотуватись на місцевих виборах від партії "Європейська Солідарність"
- Львів
-
1 вересня 2020 11:50

Про це вона написала на своїй сторінці у мережі Facebook, пише Depo.Львів.
"Я йду на місцеві вибори із партією "Європейська Солідарність". На з’їзді сьогодні було чітко озвучено стратегію розвитку держави, а також представлено багато енергійних фахівців з усіх куточків України. Саме політична сила "Європейська Солідарність" на місцевих виборах згуртує навколо себе людей, які по-справжньому переживають за майбутнє, а не розвішують білборди по всій країні!", – вважає луцька активістка.
Вона зазначила, що народні депутати від "Європейської Солідарності" у Верховній Раді захищають мову, армію, стримують капітуляцію влади перед агресором.
"Місцеві вибори на Волині мають стратегічне значення для України. Наступ олігархату з російською агентурою на державність України, зрощення криміналітету з місцевими феодалами, але і останні події в сусідній Білорусі спонукають до проактивних дій.
Час давати відсіч не лише агресору, але й тим, що вже завтра хочуть забрати нашу з Вами свободу на Волині, зацементувавши свою владу", – застерігає Юлія Вусенко.
"Час дати по рукам тим, хто забирає можливість чесно працювати і розвивати бізнес, тим, хто сіє страх! Важливо, щоб у місцевих радах було побільше патріотичних, досвідчених та спроможних змінювати ситуацію на краще", – переконана Вусенко.
"Закликаю усіх, особливо тих, хто має досвід співпраці зі мною як з депутаткою чи то секретарем міськради - приєднуватися до боротьби за Волинь без злочинного олігархату та дилетантства "нових", – пише активістка.
"Я щиро вірю, що саме наші команди принесуть європейські стандарти життя в кожне місто та селище", – наголошує Юлія Вусенко. На її переконання, шлях до перемоги здолає той, хто не боїться олігархів та їхніх продажних медіа, не боїться брати відповідальність за себе і державу, не боїться важкої праці.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:59Мер Львова уточнив наслідки ворожої нічної атаки ФОТО
- 08:40Обстріл Львова: Є поранені та руйнування (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 12:01На Львівщині в автотрощі за участі автобуса міжнародного сполучення постраждало понад 30 людей (ФОТО) ФОТО
- 09:32У Львові через потужні зливи вийшла з берегів річка Зубра. Місцями рівень води сягає трьох метрів ФОТО
- 09:20"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького (ГРАФІК)
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 16:25Викрали мільйон і авто: На Львівщині за напад на підприємця та його родину судитимуть банду
- 10:31На кордоні затримали 19-річного львів'янина: Це його 13-та невдала спроба втечі з країни ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 14:29В українських потягах побільшало жіночих купе
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 21:50На Закарпатті рятували 19-річну львів'янку, яка травмувалась біля водоспаду Шипіт ФОТО
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 10:29 На Львівщині затримали майора Повітряних Сил ЗСУ, який виявився російським "кротом" ФОТО
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 10:20"Укрзалізниця" вносить зміни у рух потягів у Карпатах (ГРАФІК)
- 13:11Ситуація після обстрілу на Львівщині: Жителям Дрогобицької громади радять поберегтися
- 10:11Удар по Львівщині: Триває ліквідація наслідків нічного обстрілу
- 16:34 Голос української гідності: помер дисидент і письменник Ігор Калинець