Лучанин 6 років проведе у тюрмі за роботу на Москву у "ВКонтакті"

Суд засудив жителя Луцька до 6 років позбавлення волі за пропаганду війни у "ВКонтакті"

Суд засудив жителя Луцька до 6 років позбавлення волі за пропаганду війни у "ВКонтакті"

Апеляційний суд Волинської області засудив 22-річного мешканця Луцька до 6 років позбавлення волі за пропаганду війни в російській соціальній мережі "ВКонтакті". Про це йдеться в повідомленні прокуратури Волинської області, передає Depo.Львів.

Суд області залишив без змін вирок Луцького міськрайонного суду, згідно з яким 22-річний житель Луцька було засуджено до реальної міри покарання за поширення матеріалів з публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, заклики до насильницької зміни, повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, знищення майна, захоплення будівель, також за заклики до розв'язування військового конфлікту.

Всі ці матеріали він розміщував на своїй сторінці в соціальній мережі "ВКонтакті". Серед них - відомості про проведення тренінгів для бойовиків, інформація про набір у "Народне ополчення Донбасу та Новоросії" з контактними даними "мобілізаційного управління Міністерства оборони ДНР", відеозвернення із сепаратистськими закликами.

Суди розглядали матеріали виробництва у відсутність обвинуваченого, який був обізнаний про розпочатому кримінальному провадженні, проте переховувався від органів слідства і суду для ухилення від кримінальної відповідальності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Мітки: #Луцьк