ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лише кожен п'ятий львів'янин прибирає за своєю собакою на вулиці

Власники собак зацікавлені у створенні спеціальних вигульних майданчиків для тварин
Depo.
10 серпня 2015 12:58
ФОТО: depo.ua
Лише кожен п
Лише кожен п'ятий львів'янин прибирає за своєю собакою на вулиці

Такими є результати соціологічного дослідження, проведеного «Соціоінформом» на замовлення Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, пише Depo.Львів.

У Львові гостро стоять питання вигулу чи транспортування собак без повідка та намордника і вигулу тварин у невідповідних місцях. Трохи рідше згадують загрозу завдання шкоди зі сторони домашньої собаки людям чи іншим тваринам.

Більшість львів'ян не схвалюють відвідування власниками публічних місць із їхніми улюбленцями. Не рятує ситуацію навіть те, що собака може бути маленькою.

З прибиранням після собак ситуація також доволі тривожна. Львів'яни констатують відсутність культури власників собак, які готові прибирати фекалії за тваринами. Самі ж власники собак зізнаються, що регулярно прибирають, проте таких дуже мало.

З відсутністю спеціальних майданчиків для вигулу стикались 69% власників собак, про надто віддалене їх розташування говорять - 49%, про відсутність засобів для прибирання фекалій - 53%. Тож, власники собак, як й інші мешканці міста, зацікавлені у створенні спеціальних вигульних майданчиків для собак.

Нагадаємо, в одному із районів Львова поставили бокси для прибирання після собак.

Раніше кореспондент Depo.Львів писав, що у Львовіз притулку випустили хворих собак на вулицю.

Більше новин Львова та області читайте на Depo.Львів

Мітки: #