Липень з музикою: Опубліковано програму онлайн трансляцій Органного залу
Львівський органний зал пропонує провести теплі липневі вечори зі смаком
- Львів
-
14 липня 2020 13:15

Про це пише Depo.Львів.
Де б ви не були — якісна музика та яскраві виступи лекторів завжди залишаються у вашому девайсі.
Невід'ємною частиною онлайн подій Львівського органного залу стали вже традиційні виступи музикознавців. Цього місяця продовжать відкривати світу галицьких композиторів, розкажуть про канон в українській музиці, візьмуть інтерв'ю у скрипаля Ореста Смовжа та навіть проведуть віртуальною екскурсією по будівлі Музичного Товариства ім. М.В.Лисенка.
"Саме на відстані століть можна спостерігати як історія окремих міст відображає особливості розвитку народу і навіть спрогнозувати його майбутнє. Над цим пропонують задуматися Наталя Сиротинська та Ігор Держко під час полемічної провокації 15 липня", – йдеться у повідомленні.
Спеціалізована музична школа ім. С. Крушельницької виховує професіоналів. Тисячі її випускників стали відомим на весь світ виконавцями, диригентами, музикознавцями, культурними менеджерами тощо. Тут збираються талановиті діти з багатьох регіонів України. Львівський органний зал транслюватиме концерти-презентації вихованців школи ім. С. Крушельницької 3, 16 та 22 липня.
"Українська музика у Швеції! 9 липня випаде унікальна нагода насолодитись органним звучанням творів українських композиторів у мальовничому місті Мальмо у St. John's Church. Окрім цього, на поціновувачів високого мистецтва чекає музика для віолончелі соло, вокальні твори, а також українська класика в чотири руки. Кінець місяця порадує трьома концертами неперевершеної органістки Надії Величко. Вас чекатиме широкий спектр емоцій: від галантної музики французьких салонів і до німецької стриманості та блиску", – розповіли в Органному залі.
Початок усіх подій о 20:15. А перед тим, о 19:30 відбуватиметься розмова-преамбула від Івана Остаповича та Тараса Демка. Трансляції проходитимуть на офіційній сторінці Органного Залу у Facebook та Youtube-каналі "Collegium Management".
Нагадаємо, який вигляд має Площа Ринок влітку без туристів (ФОТОРЕПОРТАЖ).
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:40Adastra Cinema офіційно представляє перший трейлер екранізації світового бестселера Фріди Мак-Фадден "Служниця" ФОТО Відео
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 11:02Керівник ТЦК на Львівщині не задекларував будинок і ділянку на 6 млн грн, — ДБР
- 10:10Рух вулицями обмежать, а у людей перевірятимуть документи: СБУ проводитиме масштабні безпекові заходи у Львові 16-18 вересня
- 17:33На війні віддав життя за Україну артист балету Львівської нацопери Дмитро Пасічник ФОТО
- 13:33Львівʼянин прикинувся громадянином Саудівської Аравії, щоб перетнути кордон ФОТО
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:43Два депутати міськрад Львівщини заробили на "відкатах" майже мільйон
- 12:56Петиція про надання Андрію Парубію звання Герой України набрала необхідну кількість підписів
- 12:10На Львівщині виявили уламки крилатої ракети
- 11:33У Львові неповнолітні намагалися підірвати будинок, де проживає військовий
- 10:02Близько 60 БпЛА та ракет летіли на Львів цієї ночі, - Садовий
- 23:28В Україні сіють озимину
- 22:44Прикордонники на Львівщині зупинили контрабанду електроніки на кілька мільйонів гривень Відео
- 10:49Скелет рептилії віком 200 млн років виявили прикордонники на Львівщині ФОТО
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 18:51У Львові чоловік забув немовля на даху автівки: дитина при падінні отримала травми
- 16:50У Львові правоохоронці затримали 22-річного наркоділка, який розкладав на вулицях міста психотропні речовини
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів