ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ліга з шахів для школярів пройде вже восени

Змагання відбудуться у школах різних районів Львова
Depo.
3 серпня 2015 17:36
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Львів із посиланням на сайт міста Львова 032.ua.

Цієї осені у Львові проходитиме шкільна ліга з шахів. Вона відбудеться три етапи: 1-ий етап відбудеться наприкінці вересня, другий етап - наприкінці жовтня та третій етап - наприкінці листопада.

Шкільна ліга з шахів буде відкритою. У ній зможуть брати участь діти віком до 16 років не лише зі Львова, а й різних областей нашої країни.

Змагання передбачатимуть особисту та командну першість.

Шахова ліга пройде у трьох вікових категоріях: до 12 років, до 14 років та до 16 років.
Командна першість - це змагання за програмою "2+1", за умовами якої змагаються між собою команди, у складі яких два найсильніші хлопці та одна найсильніша дівчина від кожної школи.

"Такі заходи є дуже важливими не лише з точки зору промоції інтелектуального дозвілля серед дітей, але й справляють значний вплив на гармонійний розвиток особистості дитини, оскільки в процесі оволодіння шаховою майстерністю дитина вчиться логічно мислити, робити висновки та самостійно приймати рішення, за які нестиме відповідальність", - розповів  начальник управління молоді, сім`ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер.

Нагадаємо, з вересня у кожній школі міста запровадять шахові гуртки для дітей. Це передбачено Програмою розвитку шахів у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова на 2015-2016.

Згідно з цією програмою, у кожну школу буде закуплено демонстраційну шахову дошку, 7 комплектів шахів та навчально-методичну літературу на загальну суму 425 000 грн.

Більше новин Львова та області читайте на Depo.Львів