ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вийшла озвучена Кузьмою дитяча мобільна гра

У музичній грі "Всяка музика" є відомі дитячі пісні
Depo.
5 серпня 2015 17:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Львів із посиланням на Львівську міську раду.

У Львові створили безкоштовну музичну дитячу мобільну гру "Всяка музяка", яку свого часу озвучили Кузьма та гурт "Скрябін".

Ще минулого року гурт "Скрябін" разом з львівським розробником українських дитячих розвиваючих мобільних ігор Nravo Kids розпочали роботу над музичною грою "Всяка музика".

У грі лунають відомі дитячі пісеньки "Лисичка-Сестричка", "Два веселі гусі", "Ходить гарбуз по городу" у виконанні Андрія Кузьменка та Олі Лізгунової. Вони звучать у сучасному аранжуванні Кості Сухоносова.

У ній є чудові герої, також там є приховані елементи, які треба відшукати. "Всяка музика" зацікавить дітей віком від 2 до 5 років.

"Від цього спільного проекту як ми, так і Андрій Кузьменко, отримали безліч задоволення. Таких проектів в Україні ще не було. Ми вважаємо, що ця гра буде не лише корисна діткам, а й цікава для справжніх поціновувачів творчості Кузьми, адже лише тут можна почути улюбленого артиста в абсолютно незвичному жанрі дитячих пісеньок" , - повідомила керівник проекту Nravo Kids.Наталя Табачин,

З серпня 2015 року гра "Всяка музяка" доступна на всіх платформах. Її можна скачати безкоштовно.

Більше новин Львова ви можете прочитати на Depo.Львів.