UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Куди звертатись переселенцям, які прибули до Львова (АДРЕСИ)

До Львова щодня прибувають десятки тисяч вимушено переміщених осіб

Мирослава Бзікадзе
Шеф-редакторка Depo.Львів
Куди звертатись переселенцям, які прибул…

Триває повномасштабне вторгнення агресора в Україну. Львів надає усю необхідну допомогу постраждалим від військових дій агресора. Місто задіяло 440 установ культури і освіти та 85 релігійних організацій, щоб надати людям прихисток. Коротко подаємо інформацію, куди слід звертатись вимушено переселеним особам, які прибули до Львова, повідомляє Depo.Львів із посиланням на міську раду.

Зараз у Львові діють сім координаційних центрів, куди вимушено переміщені особи можуть звернутись, аби зареєструватись, отримати тимчасове поселення та іншу необхідну допомогу:

  • Залізнична адміністрація – вул. Виговського, 34;
  • Личаківська адміністрація – вул. Костя Левицького, 67;
  • Шевченківська адміністрація – вул. Липинського, 11;
  • Галицька адміністрація – вул. Ференца Ліста, 1;
  • Сихівська адміністрація – просп. Червоної Калини, 66;
  • Франківська адміністрація – вул. Генерала Чупринки, 85;
  • "Арена Львів" - вул. Стрийська, 199

Також місто забезпечує перевезення тимчасово переміщених осіб від вокзалів до кордону з Польщею. Для цього щоденно задіяно близько 50 великих автобусів. Залежно від потреби, вони здійснюють від 70 до 120 рейсів на день. Автобуси працюють на двох локаціях: головний залізничний вокзал і станція "Підзамче". Проїзд безплатний. Автобуси чекають на пасажирів на зупинці міських автобусів. За потреби, місце відправлення підкажуть координатори-волонтери.

Зауважимо, що до кордону перевозять впродовж світлового дня. Якщо ж до Львова вимушено переміщені особи прибули ввечері (зокрема і під час комендантської години) автобуси, які є біля вокзалів, доправляють їх до координаційних центрів і їх тимчасово поселяють у Львові. Також є можливість розміщення на одну ніч у локаціях, близьких до вокзалів – сюди теж переселенців довозять визначені автобуси. А вже зранку, за бажання, можна скористатись можливістю довезення до кордону.

Телефон координаційного центру - 032 254 60 79.

Нагадаємо, львівський "ОХМАТДИТ" прийняв вже понад 90 дітей з зони бойових дій. Малюків забирають як з інших лікарень, так і з потягів. Найпоширеніші хвороби – пневмонія, пієлонефрит, COVID-19, перелом, а також вогнепальні поранення.

 

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme