UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Коронавірус: У Львові скасовують безкоштовний проїзд у громадському транспорті пільговикам (ВІДЕО)

Із понеділка 23 березня буде скасовано безкоштовний проїзд для пільгових категорій у громадському транспорті Львова до завершення карантину

Коронавірус: У Львові скасовують безкошт…

Із понеділка 23 березня буде скасовано безкоштовний проїзд для пільгових категорій у громадському транспорті Львова до завершення карантину. Про це пише Depo.Львів, з посиланням на телеграм-канал Львів VS коронавірус.

Сьогодні міська комісія ТЕБ і НС прийняла рішення щодо призупинення безкоштовного перевезення у громадському транспорті Львова осіб усіх пільгових категорій. Рішення вступить у дію з понеділка, 23 березня, і діятиме до закінчення карантину. Як наголосив голова комісії — мер Львова Андрій Садовий, позаяк зараз перевізники працюють відповідно до приписів Постанови Кабінету Міністрів України і повинні перевозити в одному транспортному засобі не більше 10 осіб, тому, в умовах карантину, потрібно першочергово забезпечити можливість доїхати на роботу тим людям, які забезпечують життєдіяльність міста.

"Ситуація з транспортом складна. Це зумовлено тим, що вступила в дію постанова Кабінету Міністрів, відповідно до якої в одному транспортному засобі мають перевозити не більше 10 осіб. Багато маршруток сьогодні не виїхало на рейси ще й через те, що призупинили курсувати приміські маршрути, а багато водіїв живе в селах і не змогли добратися на роботу.

Тому сьогодні на ранок вихід автобусів АТП-1 на маршрути становив понад 40%, а приватних теж приблизно 40%, тролейбуси та трамваї були в більшій кількості. В обід на маршрутах приватних перевізників їздило лише 10%. Відповідно було багато скарг від мешканців на роботу транспорту. Було багато конфліктних ситуації, були бійки, було так, що транспорт простоював більше 1 години.

Також від сьогоднішнього дня працює поліція і Укртрансбезпека, які накладають штрафи на водіїв і перевізників, які не дотримуються постанови, і в транспорті є більше ніж 10 пасажирів. Поліція вже винесла 5 постанов по 17 тис грн на водіїв. Завтра будуть ще жорсткіші методи", — доповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Відповідно, для врегулювання ситуації, комісія ТЕБ і НС прийняла рішення про призупинення безкоштовного перевезення у громадському транспорті Львова осіб усіх пільгових категорій. Рішення вступить у дію з понеділка, 23 березня, і діятиме до закінчення карантину.

"Ситуація не типова, та мусимо дотримуватися постанови Кабміну. Часто медсестри, лікарі не можуть сісти у транспорт, бо з поваги пропускають пільговиків. Тому маємо інформувати людей і пояснити, що є карантин, треба бути вдома, зокрема особам групи ризику, і дати можливість доїхати на роботу тим людям, які забезпечують життєдіяльність міста", — відзначив мер Львова Андрій Садовий.

Присутні на онлайн-засіданні комісії ТЕБ і НС представники патрульна поліції відзначили, що можна організувати окреме довезення на роботу людей, які забезпечують життєдіяльність міста, розробити маршрути, укласти угоди з перевізниками. Такі маршрути штрафувати не будуть.

"Така робота ведеться, і таке доручення ми вже дали вчора під час комісії ТЕБ і НС. Ми почали роботу з лікарнями, з підприємствами, до понеділка цей механізм має бути запущений. Адже якщо в країні буде введено надзвичайний стан і громадський транспорт буде зупинений, потрібно подбати про довезення на роботу лікарів та інших працівників, які працюють на стратегічно важливих підприємствах", — додав мер Львова.

В інфекційній лікарні - 27 пацієнтів із підозрою на коронавірус. У 8 раніше підтвердили грип: 5 – виписали, 3 – скерували на амбулаторне лікування.

• ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ.

Із понеділка скасовано безкоштовний проїзд для пільгових категорій у громадському транспорті на час карантину.

Нагадаємо, в 1 транспортному засобі може одночасно бути до 10 осіб.

Сьогодні поліція оштрафувала 5 водіїв на 17 тис грн. кожного за порушення умов карантину.

• ПРОДУКТОВІ РИНКИ.

Керівникам - забезпечити окремі вхід і вихід на територію, кількість відвідувачів – не більше 10 осіб водночас. Надалі дотримуватись протоколу.

• ВІЗОВІ ЦЕНТРИ.

Призупинити роботу на час карантину.

• КОШТИ ДЛЯ ЛІКАРЕНЬ

Виділити 9,2 млн грн на медикаменти та засоби індивідуального захисту. Кошти скерують у лікарні №8, №1 та ЛШМД. Також ухвалили виділити 800 тис грн. на лікарню №8, аби забезпечити її кисневими системами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"