Керівник львівської юстиції розпорядився викидати поганих працівників через вікна

Новому керівнику Франківського відділу виконавчої служби Львова Андрію Рожнятовському дозволили звільняти працівників
Depo.
22 жовтня 2015 19:46
ФОТО: depo.ua

Найгіршу службу юстиції у Львівській області очолив Андрій Рожнятовський. Про це сьогодні, 22 жовтня, під час прес-конференції повідомив начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський, повідомляє Depo.Львів.

"Він пройшов конкурс, пройшов стажування і минулого тижня призначений заступником начальника і виконувачем обов’язків начальника Франківського відділу виконавчої служби Львова", - каже Ярослав Жукровський.

За його словами, він запропонував Андрієві Рожнятовському зробити цей відділ пілотно-показовим відділом у Львівській області. Йому дозволено звільняти всіх працівників, якщо в цьому є потреба. І набрати тих, хто буде працювати, забезпечувати виконання судових рішень та нормальне ставлення до людей.

"До моменту, поки ми не знайдемо нового начальника, я сказав: "Андрію Миколайовичу, маєте перевернути з ніг на голову виконавчу службу. Люди будуть скаржитися, я буду розуміти, що ви не на своєму місці. Якщо маєте бачення, що окремих виконавців треба через вікна викидати – я вам дозволяю", - каже начальник обласної юстиції.

За словами Ярослава Жукровського, попереднього начальника звільняли дуже довго і важко.

"Попереднього начальника цієї служби пана Солтиса я звільнив. Він довго ховався від мене по лікарняних, оскаржував догани, які я накладав. Але я відстояв свою позицію, і людина, яка займалася пияцтвом і дурницями на роботі, пішов у центр зайнятості, шукати кращої долі", - каже він.

Раніше ми повідомляли, що на Львівщині недосвідчена 25-річна дівчина з величезним потенціалом очолить райуправління юстиції.

Більше новин про зміни у львівській юстиції читайте на Depo.Львів.