ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Керівник львівської юстиції розпорядився викидати поганих працівників через вікна

Новому керівнику Франківського відділу виконавчої служби Львова Андрію Рожнятовському дозволили звільняти працівників
Depo.
22 жовтня 2015 19:46
ФОТО: depo.ua

Найгіршу службу юстиції у Львівській області очолив Андрій Рожнятовський. Про це сьогодні, 22 жовтня, під час прес-конференції повідомив начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський, повідомляє Depo.Львів.

"Він пройшов конкурс, пройшов стажування і минулого тижня призначений заступником начальника і виконувачем обов’язків начальника Франківського відділу виконавчої служби Львова", - каже Ярослав Жукровський.

За його словами, він запропонував Андрієві Рожнятовському зробити цей відділ пілотно-показовим відділом у Львівській області. Йому дозволено звільняти всіх працівників, якщо в цьому є потреба. І набрати тих, хто буде працювати, забезпечувати виконання судових рішень та нормальне ставлення до людей.

"До моменту, поки ми не знайдемо нового начальника, я сказав: "Андрію Миколайовичу, маєте перевернути з ніг на голову виконавчу службу. Люди будуть скаржитися, я буду розуміти, що ви не на своєму місці. Якщо маєте бачення, що окремих виконавців треба через вікна викидати – я вам дозволяю", - каже начальник обласної юстиції.

За словами Ярослава Жукровського, попереднього начальника звільняли дуже довго і важко.

"Попереднього начальника цієї служби пана Солтиса я звільнив. Він довго ховався від мене по лікарняних, оскаржував догани, які я накладав. Але я відстояв свою позицію, і людина, яка займалася пияцтвом і дурницями на роботі, пішов у центр зайнятості, шукати кращої долі", - каже він.

Раніше ми повідомляли, що на Львівщині недосвідчена 25-річна дівчина з величезним потенціалом очолить райуправління юстиції.

Більше новин про зміни у львівській юстиції читайте на Depo.Львів.