ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кандидат від Гриценка у Львові роздавав пенсіонерам хліб

Міліція викликала Палідовича на допит для надання пояснень
Depo.
2 жовтня 2015 23:51
ФОТО: depo.ua

У Львові пенсіонерів підкуповували хлібом. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували агітацію кандидата у депутати Львівської міської ради від політичної партії "Громадянська позиція" Назара Палідовича, що супроводжувалася безкоштовною роздачею хлібобулочних виробів людям пенсійного віку. Про це пише Depo.Львів із посиланням на прес-службу Львівської ОПОРИ. 

Активні виборці сьогодні зателефонували спостерігачам мережі та повідомили про роздачу продуктових пакетів кандидатом в депутати.

Окрім булки-"плетенки" та батона у пакеті пенсіонерам роздавали агітаційні матеріали з інформацією про кандидата - директора ТзОВ "Галицька здоба" Назара Палідовича. Кандидат балотується від політичної партії "Громадянська позиція" до Львівської міської ради.

Кандидат від Гриценка у Львові роздавав пенсіонерам хліб - фото 1

Спостерігачі зафіксували факт підкупу, організованого на розі вулиць Пасічної та Медової Печери, на камеру. Представники кандидата, які роздавали хліб з агітаційної палатки, відмовилися від коментарів та порадили звернутися безпосередньо до кандидата, який знаходився неподалік.

Назар Палідович розповів, що, на його переконання, роздача хлібобулочних виробів - це не підкуп виборців, а соціальна акція для пенсіонерів. Схожі акції, за його словами, відбуваються і на Сихові, і на Рясному.

Представники ОПОРИ звернулися до пенсіонерки, яка отримала такий пакет з проханням ознайомитися з вмістом і виявили там хліб, "плетенку" та агітаційний буклет з прізвищем та фото самого кандидата.

Після цього факт роздачі пакетів припинився, однак представники "Галицької здоби" пропонували пенсіонерам, які підходили на зазначений час, трохи почекати, чи підійти пізніше, коли спостерігачі відійдуть.

За кілька хвилин під'їхали представники поліції, яких викликала мешканка сусіднього будинку. Спостерігачі написали відповідну заяву в райвідділі міліції про вчинене правопорушення. За інформацією з міського управління міліції, кандидата вже викликали на допит для надання пояснень.

У ОПОРІ нагадують, що відповідно до ч.2 ст.160 Кримінального кодексу пропозиція, обіцянка або надання виборцю неправомірної вигоди за вчинення або невчинення будь-яких дій, пов'язаних з реалізацією ним свого виборчого права караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

Разом з тим, виборці, які приймають такі пропозиції, обіцянки неправомірної вигоди за вчинення чи невчинення будь-яких дій, пов'язаних з безпосередньою реалізацією ним свого виборчого права або права голосу для себе чи третьої особи, незалежно від фактичного волевиявлення особи та результатів голосування можуть бути покарані штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк.

Більше новин про виборчі казуси у Львові читайте на Depo.Львів.