ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Італійці збудують на Львівщині сміттєпереробний завод

Будівництво підприємства дозволить вирішити питання утилізації твердих побутових відходів
Depo.
10 вересня 2015 11:32
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ірину Гримак, ыталійська компанія CED ENGEGNERIA S.R.L.В має намір розпочати будівництво заводу з переробки твердих побутових відходів на території Львівської області. Окрім утилізації сміття, завод вироблятиме теплову та електричну енергію.
Чиновниця наголосила, що вже цієї п'ятниці, 11 вересня, голова облдержадміністрації Олег Синютка та керуючий директор іноземної компанії Луїджі Моро підпишуть відповідний протокол про наміри щодо співпраці у цьому питанні.
"Будівництво підприємства такого типу дозволить вирішити питання утилізації твердих побутових відходів, зменшення кількості сміттєзвалищ, в тому числі несанкціонованих. А це, безумовно, покращить екологічну ситуацію в області, створить нові робочі місця та забезпечить додаткові надходження до бюджету", - розповіла Гримак.
CED ENGEGNERIA S.R.L. - італійська інженерна компанія з міжнародним п'ятдесятирічним досвідом проектування та будівництві цивільних і промислових підприємств.
Більше новин про Львів та область читайте на Depo.Львів.