ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Італійці хочуть вкладати гроші в Львівщину

Їх зацікавили інфраструктурні проекти
Depo.
2 вересня 2015 09:17
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, питання налагодження співпраці в економічній сфері між Львівською областю та Італією обговорили під час зустрічі перший заступник голови Львівської обладміністрації Ростислав Замлинський та делегація з Італійської Республіки на чолі з Почесним консулом України у Венеції Марком Тосоном.

Італійську сторону зацікавили інфраструктурні проекти Львівщини, зокрема будівництво доріг, заводів. "Ми готові інвестувати в інфраструктурні проекти, які можна реалізувати на території області в досить короткі терміни. Ми вважаємо Львівську область європейськими воротами України. І якщо тут реалізуються правильні структурні та інфраструктурні проекти, це стане позитивним фактором для усієї України", - заявив Тосон.

Перший заступник голови ОДА зауважив, що поштовхом для розвитку економіки, підприємництва та залучення інвестицій є успішна реалізація інфраструктурних проектів.

"Це стосується, насамперед, модернізації, реконструкції чи будівництва доріг, транспортної галузі, а також розвитку альтернативної енергетики, Крім того, ми готові вам запропонувати перелік потенційних експортерів та видів продукції, яку можна буде реалізувати в Європейському Союзі тому числі й Італії", - заявив Замлинський.

Більше новин про залучення інвестицій читайте на Depo.Львів.