Історичний центр Львова перевірять на аварійність

У Львові існує понад 2400 будинків-пам'яток архітектури

Фасади старовинних будівель, розташованих в історичному ареалі міста, планують перевірити на аварійність. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Через те, що минулого тижня із будівлі поліклініки на вул. Руській, 20 на тротуар обвалилась частина гіпсової ліпнини, у міськраді вирішили обстежити фасади всіх історичних будівель.

"В мене є пропозиція, щоб ми опрацювали усі фасади в історичному ареалі щодо безпеки від обвалу. Треба провести таке обстеження і побачити, які частини на цих фасадах є аварійні, адже маємо випадок, який трапився на вул. Руській. Тому такі речі треба перевірити", – наголосив заступник міського голови з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків.

Як зауважила начальниця міського управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко, сьогодні у Львові існує понад 2400 будинків-пам'яток архітектури. Водночас вона наголосила, що обвали окремих елементів можуть статись не лише із фасадів пам'яток, а й з інших будівель, які розміщені в історичному ареалі.

Нагадаємо, у Львові завалилася школа.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів