Інспектори з паркування виписали 75 постанов

З 1 листопада на вулицях Львова працюють інспектори з паркування

З 1 листопада на вулицях Львова працюють інспектори з паркування. Про цe Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. За два дні роботи 4 інспектори з паркування виписали 75 постанов про правопорушення.

Нагадаємо, на підставі норм закону "Про реформування сфери паркування транспортних засобів", на базі управління безпеки міста Львова було створено відділ інспекторів, які мають право приймати рішення щодо штрафування за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів. Відповідний закон прийнятий для того, щоб унормувати сферу паркування та встановити справедливі механізми стягнення штрафів.

Відтак, зараз вулиці Львова патрулюють інспектори з паркування, які штрафують, виносять постанови, розглядають справи щодо порушень правил паркування, евакуйовують авто на штрафмайданчик.

Обов'язковою умовою в законі є фотофіксація місця здійснення порушення з прив'язкою до місцевості. Відповідно, для інспекторів закупили планшети і засоби портативного друку, де можна одразу видрукувати постанову, яку опісля залишають на лобовому склі автомобіля.

"Зараз працює 4 інспектори з паркування. За два дні роботи вони виписали 75 постанов. Найчастіше порушники виявлені на пр. Свободи, вул. Кн. Романа, Гнатюка, Січових Стрільців, пр. Шевченка. Завтра вже будуть працювати з евакуатором. Також оголошуємо новий конкурс щодо набору на роботу інспекторів з паркування", — розповів Юрій Діль, начальник управління безпеки міста.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів