Гройсман розповів, хто має вирішити питання сміттєпереробного заводу

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман прибув на Львівщину

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Zik, вирішити проблеми зі сміттям у Львові і з будівництвом сміттєпереробного заводу повинна Львівська міська рада і міський голова Андрій Садовий.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочого візиту на Львівщину.

"Я не можу вам тут збудувати сміттєпереробний комплекс – його має побудувати Львівська міська рада. У неї для цього є гроші і повна підтримка уряду. Вже навіть є дозволи й експертизи, щоб на Грибовицькому сміттєзвалищі навести порядок. Є абсолютно чітка позиція навести лад на Грибовицькому сміттєзвалищі. Є абсолютно чітка позиція облдержадміністрації допомогти ділянками", – сказав Гройсман.

Гройсман також зазначив, що готовий в будь-який час допомогти Львову вирішити цю проблему.

За словами Прем'єр-міністра, декількамільярдний бюджет розвитку Львова дає можливість побудувати не один сміттєпереробний комплекс.

"З нашого боку засвідчу ще раз: є повна підтримка. Також, де потрібно пришвидшувати, я готовий це робити персонально", – зазначив Прем'єр-міністр, а також додав, що потрібно вести діалог щодо приміських територій, щоб тимчасово навести лад.

"Але я не можу їхати в інші міста Львівської області й говорити їхнім керівникам, мовляв, прийміть, будь ласка, львівське сміття. Тут має працювати Львівська міська рада, і Андрій Іванович Садовий має все зробити для того, щоб цю проблему вирішити. Я готовий допомагати і допомагаю до сьогодні", – наголосив він.

Раніше ми повідомляли, що Гройсман розкритикував Садового за невирішену проблему сміття.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів