Громадськість запрошують на культурно-просвітницьку поїздку до Польщі

Учасники відвідають колишній концентраційний табір "Майданек" у Любліні

Громадська організація "Молодіжно-спортивне об'єднання соціально-активних громадських ініціатив" в межах вшанування національної пам'яті організовує культурно-просвітницьку поїздку до Польщі. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Організатори заходу мають на меті не лише долучитися до вшанування пам'яті похованих на чужині борців за волю України, але й прибрати поховання Гораєцького некрополя, що охоплює понад 300 поховань греко-католиків за 1807-1947 рр в с. Гораєць на території Польщі, в тому числі братську могилу українців, замордованих польською комуністичною владою в роки Другої світової війни.

Далі передбачено відвідати колишній концентраційний табір "Майданек" в Любліні, де серед тисяч убитих українців, знайшов вічний спочинок блаженний о. Омелян Ковч. Окрім вище зазначених заходів, організатори запланували тренінг для учасників на тему волонтерства та історичний екскурс.

До участі у заході запрошують активну молодь, волонтерів та всіх охочих, готових не лише культурно збагатитися, але й вшанувати пам'ять полеглих борців своєю працею та молитвою.

Транспортні витрати та поминальна атрибутика покривають організатори. Витрати на проживання та харчування учасники покривають за власний рахунок.

Захід відбувається за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів