ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Громадські організації отримають 1,5 млн гривень

Цьогоріч на підтримку громадських організацій у сфері соціального захисту місто скерує 1,5 млн грн

Depo.
17 квітня 2018 16:15
ФОТО: depo.ua

Сьогодні у Львові є доступні інструменти фінансової підтримки ініціатив громадських організацій соціального спрямування через залучення їх до проведення соціальних заходів, реалізації соціально-культурних проектів та надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів на ведення статутної діяльності. Про це повідомляє Depo.Львів, з посиланням на Львівську міськраду. У 2018 році управління соціального захисту Львівської міської ради передбачило 1,5 млн грн. з міського бюджету на реалізацію соціальних ініціатив громадських організацій.

Зокрема:

– на залучення громадських організацій до проведення соціальних заходів (відбувається відповідно до Порядку використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям через залучення їх до проведення щорічних заходів затвердженого рішенням виконавчого комітету від 01.04.2011 № 372 зі змінами). У 2018 році 9 громадських організацій отримають фінансову підтримку з міського бюджету в сумі 795 тис. грн. для проведення 13 соціальних заходів.

– на реалізацію соціально-культурних проектів (конкурс із визначення переможців яких відбувається відповідно до Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів "Зробимо Львів кращим" затвердженої ухвалою Львівської міської ради від 04.02.2016 зі змінами та доповненнями). У 2018 році 7 громадських організацій отримають 500 тис. грн. на реалізацію 7 проектів.

– на ведення статутної діяльності (регулюється Порядком використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів, затвердженого рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради від 25.05.2007 № 300 зі змінами та доповненнями). У 2018 році 4 громадські організації отримають 236 тис. грн. на ведення діяльності.

"Загалом у 2018 році управлінням буде скеровано 1,5 млн. грн. для втілення окремих соціальних ініціатив 15 різних громадських організацій, що більше у порівнянні із 2017 роком на 300 тис. грн., і в понад двічі більше, ніж у 2016 році. Звісно, що потреби й масштаб діяльності громадських організацій у Львові є значно більшими і потребують нарощування співпраці, адже той колосальний об'єм соціальних послуг, які надають громадські організації потребуючим львів'янам, є надзвичайно важливим і невід'ємним від соціальної системи міста", - зазначив начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube