Громаді на Львівщині повернуто 3 га землі вартістю майже 3 млн грн

Прокурор звернувся до суду, оскільки було порушено інтереси держави внаслідок невжиття органом місцевого самоврядування заходів щодо оформлення права власності на ці земельні ділянки, що могло призвести до їх протиправного використання

Цьогоріч у лютому Дрогобицьким районним судом задоволено дві заяви органів прокуратури області щодо визнання відумерлою спадщини після смерті громадян. Про це Depo.Львів повідомили у прокуратурі Львівської області.

Прокуратура вимагала визнану відумерлою спадщину (2 земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 2,99 га вартістю 2,6 млн грн) передати у власність територіальній громаді Літинської селищної ради.

Зазначимо, що прокурор звернувся до суду, оскільки було порушено інтереси держави внаслідок невжиття органом місцевого самоврядування заходів щодо оформлення права власності на ці земельні ділянки, що могло призвести до їх протиправного використання.

Відтак, після набрання рішеннями судів законної сили, завдяки заходам, вжитим прокуратурою на стадії їх реального виконання земельні ділянки повернуто до комунальної власності громади.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів