ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Грибовицьких школярів оздоровлять за львівські гроші

З міського бюджету Львова буде виділено півмільйона гривень на оздоровлення дітей с. Великі Грибовичі і с. Малехів

Depo.
13 червня 2018 12:31
ФОТО: depo.ua

З міського бюджету Львова буде виділено півмільйона гривень на оздоровлення дітей с. Великі Грибовичі і с. Малехів. Кошти будуть перераховані сьогодні, як субвенція з міського бюджету Львова сільським бюджетам Великих Грибович та Малехова. Про це повідомляє Depo.Львів.

"З міського бюджету Львова виділено 250 тис. грн. с. Великі Грибовичі і 250 тис. грн. с. Малехів на оздоровлення дітей, а саме на придбання путівок на оздоровлення. Ця субвенція з міського бюджету Львова цим сільським бюджетам буде перерахована сьогодні", — повідомили у департаменті фінансової політики.

Як підтвердила Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР, кожного року в міському бюджеті Львова передбачаються кошти на виділення субвенції с. Великі Грибовичі і с. Малехів на оздоровлення дітей.

"Кожного року з міського бюджету виділяються кошти на оздоровлення дітей с. Великі Грибовичі і с. Малехів. Завдяки цим коштам, батьки мають можливість організувати дозвілля для своїх дітей у таборах, щоб вони оздоровилися та активно і весело провели час", — розповіла Галина Слічна.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube