UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Голуба лагуна: Cуд вирішив знести шестиповерхову новобудову у Львові

Господарський суд зобов’язав знести будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Судовій

Голуба лагуна: Cуд вирішив знести шестип…

Господарський суд зобов’язав знести будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Судовій. Відповідне рішення прийнято 23 січня цього року, про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді.

Як повідомили в юридичному департаменті, Львівська міська рада подала позовну заяву у Господарський суд Львівської області до ТзОВ "Голуба Лагуна" про приведення земельної ділянки до попереднього стану шляхом знесення самочинно збудованого об`єкта. Рішенням Господарського суду Львівської області від 23.01.2020 у справі № 914/1755/19 позовні вимоги Львівської міської ради задоволено повністю. Зобов`язано ТзОВ "Голуба Лагуна" привести земельну ділянку площею 0,0380 га на вул. Судовій у попередній стан, шляхом знесення будівництва.

Вимоги мерії базуються на тому, що у ТзОВ "Голуба Лагуна" нема права користування земельною ділянкою, відсутній дозвіл органу державного архітектурно-будівельного контролю на виконання будівельних робіт багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Судовій (біля поліклініки) у Львові. Такий дозвіл не можна отримати без чинних містобудівних умов та проектної документації, розробленої відповідно до них, а також відповідно до земельного законодавства та законодавства про охорону культурної спадщини.

Також у компанії нема документу, що дає право на виконання будівельних робіт (декларація про початок виконання будівельних робіт).

Будівництво 6-поверхового об`єкта не погоджене Міністерством культури України, що також порушує вимоги законодавства у сфері охорони культурної спадщини.

Відтак, об`єкт будівництва має ряд ознак самочинного будівництва.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"