ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голові Львівської ОДА спробують висловити недовіру

"Свобода" розуміє, що рішення не набере достатньої кількості голосів
Depo.
24 вересня 2015 14:52
ФОТО: depo.ua

Депутати Львівської обласної ради на наступному пленарному засіданні сесії голосуватимуть питання про недовіру голові Львівської ОДА Олегу Синютці. Про це на прес-конференції повідомив керівник фракції "Свободи" у Львівській облраді Йосиф Ситник, пише Depo.Львів із посиланням на Дивись Інфо.

За словами Ситника, Синютка має не коментувати рішення депутатів ради, а виконувати їх, адже депутати є представниками територіальних громад області.

"Хай навіть це рішення набере 25 чи 30 голосів, але це буде думка частини громади області, яка недовіряє Синютці як голові ОДА. Ця Львівська обласна рада відправила у небуття уже не одного голову ОДА і якщо Синютці не подобається щось, то двері завжди відкриті", - зазначив Йосиф Ситник.

Нагадаємо, під час останньої сесії облради депутати "Свободи" не хотіли голосувати за зміни до бюджету на 2015 рік, оскільки там не було передбачено коштів на кілька зініційованих ними програм.

Після того, як гроші на ці програми виділили, забравши їх із запланованих на ремонт доріг, керівник Львівської ОДА заявив, що фракція "Свободи" хоче, щоб мешканці Львівщини і надалі їздили по розбитих дорогах".

Голів облдержадміністрацій звільняє і призначає на посади президент. Облрада може висловити недовіру голові ОДА, після чого президент має відреагувати на таке звернення, але не зобов'язаний звільняти керівника ОДА.

Якщо ж недовіру голові облдержадмінстрації висловили 2/3 від складу ради, то президент, згідно Конституції, має прийняти рішення про відставку голови ОДА.

Подробиці про конфлікт Синютки із "Свободою" читайте на Depo.Львів.