UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Моршин і Трускавець: Фонд соцстрахування відновив скерування на санаторно-курортне лікування

Заступник директора "Моршинкурорту" Микола Фурманюк підтвердив, що у санаторії вже почали приймати відвідувачів, яких скеровує Фонд соціального страхування

Моршин і Трускавець: Фонд соцстрахування…

Фонд соціального страхування України відновив скерування на реабілітацію, лікування й оздоровлення. Про це пише Depo.Львів. Йдеться про офіційно працевлаштованих українців, які перенесли важкі захворювання чи травми. Відповідне рішення міститься в внесених змінах до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" від 26 листопада.

Заступник директора "Моршинкурорту" Микола Фурманюк підтвердив, що у санаторії вже почали приймати відвідувачів, яких скеровує Фонд соціального страхування.

Через пандемію COVID-19 і введення карантину в Україні у березні 2020 року, серед інших обмежень було припинено фінансування з держбюджету скерувань на реабілітацію, лікування й оздоровлення в санаторно-курортних закладах.

Львівська ОДА зверталася до Уряду й Фонду соціального страхування України щодо передбачення фінансування за відповідними статтями у держбюджеті на 2020 та 2021 роки. Тепер управлінці кажуть: добре, що наші пропозиції підтримали.

"Відновлення скерувань надзвичайно важливе, бо ж якраз Львівська область є найбільшим туристично-відпочинковим та курортним регіоном Західної України, володіє великим природним потенціалом для санаторно-курортного лікування та оздоровлення населення, рекреаційними територіями, мінеральними водами і лікувальними грязями, - наголосив Юрій Холод, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації. - А через відмову від фінансування санаторно-курортні заклади Львівщини недоотримували відпочивальників та несли фінансові втрати. А через це гроші не надходили у повній мірі і до місцевих бюджетів – через зменшення податкових надходжень".

Загалом у Львівській області є 133 санаторно-курортні заклади, серед них 15 - державної форми власності.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"