UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Фонд соцстрахування призначив щомісячну страхову виплату сімейній лікарці після хвороби на COVID-19

Одноразова допомога визначена виходячи із 17 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб та відсотків втрати професійної працездатності потерпілої

Фонд соцстрахування призначив щомісячну…

Управління виконавчої дирекції ФССУ у Львівській області призначило одноразову допомогу в разі стійкої втрати працездатності та щомісячну страхову виплату лікарю загальної практики – сімейному лікарю, якій  встановлено 10% втрати професійної працездатності пожиттєво. Про це Depo.Львів повідомили в Львівській обладміністрації.

Одноразова допомога визначена виходячи із 17 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб та відсотків втрати професійної працездатності потерпілої. Розмір щомісячної страхової виплати встановлено відповідно до ступеня втрати працездатності та середньомісячного заробітку.

Інфікування медичного чи іншого працівника коронавірусом SARS-CoV-2, яке настало внаслідок виконання посадових обов’язків, є гострим професійним захворюванням та передбачає страхові виплати і соціальні гарантії від держави та Фонду соціального страхування України.

Зокрема, у разі встановлення медичному працівнику стійкої втрати працездатності, інвалідності, яку спричинило захворювання на COVID-19, ФССУ здійснює призначення щомісячної страхової виплати. Така виплата компенсує медичному працівнику втрачений заробіток залежно від ступеня втрати працездатності і виплачується Фондом кожного місяця до повного відновлення здоров’я або упродовж усього життя потерпілого.

Зазначимо, що усі види страхових виплат призначаються Фондом на підставі актів розслідування нещасних випадків зараження медичних працівників коронавірусною хворобою внаслідок виконання професійних обов’язків.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"