FlixBus назвала дату старту виконання рейсів зі Львова

Німецька FlixBus і Gunsel домовилися про спільні пасажирські перевезення з Києва до Польщі та Чехії з 19 серпня

Компанія FlixBus (Німеччина) і Gunsel домовилися про здійснення спільних пасажирських перевезень з Києва до Варшави, Вроцлава і Праги з 19 серпня. Про це на прес-конференції повідомив генеральний директор FlixBus в Польщі й Україні Міхал Леман, передає Depo.Львів, з посиланням на Українські Новини. Також, з його слів, компанії мають намір залучити такі міста, як Львів і Житомир як транспортні хаби.

В автобусах Gunsel, які здійснюватимуть рейси, з'являться "зелені зони" для пасажирів FlixBus - по 15 місць в кожному автобусі. Умови перевезення багажу будуть відповідати стандартних умов FlixBus. При цьому всі пасажири Gunsel матимуть доступ до всіх сервісів FlixBus. В майбутньому автобуси Gunsel повністю перейдуть на стандарти FlixBus, в тому числі в маркуванні.

Gunsel була заснована в 1997 році. Спочатку компанія займалася тільки пасажирськими перевезеннями, проте зараз вона також здійснює експрес-доставки поштових відправлень по Україні. У 2018 році Gunsel перевезла понад 25 тис. пасажирів на міжнародних перевезеннях.

FlixBus намір відкрити рейси з Києва, Одеси, Харкова та Львова до Польщі, Німеччини, Чехії, Австрії та Угорщини до 2020 року. У 2017 році компанія FlixBus оголосила про відкриття рейсів з ЄС в чотири українських міста. Автобуси з Києва, Львова, Рівного та Житомира почали їздити в Польщу (Краків, Катовіце) і Чехію (Острава, Прага, Брно). В Україні з FlixBus співпрацює компанія EuroClub.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook