ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фіскали Львівщини отримали нового керівника

Громадські активісти контролюватимуть його роботу щоденно
Depo.
6 серпня 2015 16:26
ФОТО: depo.ua

Голова ДФС України Роман Насіров призначив Ігоря Кондро начальником ГУ ДФС України у Львівській області. Про це повідомляє Depo.Львів.

Інформацію про призначення Романа Насірова у Фейсбуці підтверджують і громадські активісти, які брали участь у так званому конкурсному відборі претендентів на цю посаду.

Громадськість отримала прецедент проведення прозорого конкурсу на Львівщині за участі ЗМІ і громадських організацій.

Громадські активісти заявляють, що будуть щодня стежити за діяльністю Ігоря Кондро на посаді керівника фіскалів Львівщини.

Також громадськість буде наполягати, щоб Ігорем Кондрою були виконані всі його зобов'язання перед львів'янами, а саме: створення громадської ради, створення кадрової комісії, повна переатестація всіх працівників керівного складу ДФС у Львівській області та онлайн-трансляція роботи керівників, яка має бути виведена на першому поверсі на монітори.

Також активісти обіцяють наразі не забирати шини з-під адміністративної будівлі ДФС у Львівській області.

Як повідомляв Depo.Львів з посиланням на Державну фіскальну службу, на узгодження голові Львівської обладміністрації Олегові Синютці подано кандидатуру Ігоря Кондро на пост голови управління в регіоні.

Після узгодження з губернатором і Мінфіном Кондро буде призначений на посаду начальника управління ДФС у Львівській області.

30 липня під час засіданні комісії з відбору кандидатів було обрано дві кандидатури на зазначену посаду - Ігор Кондра і Василь Лемішовський.

Заяви на участь у конкурсному відборі подали 16 кандидатів, з них заслухані були 11, оскільки 5 не з'явилися.

Нагадаємо, що раніше Синютка відмовився погоджувати кандидатуру Кондро.

Більше новин про скандал з призначенням голови ГУ ДФС у Львівській області читайте на Depo.Львів.