Фельдшера із Львівщини Мирославу Савчак нагородили Орденом Святого Пантелеймона

Орден є найвищою громадською нагородою для медиків

Фельдшер пункту екстреної медичної допомоги "Чижиків" (Пустомитівський район) Мирослава Савчак стала лауреатом премії "Орден Святого Пантелеймона" у номінації "Найкращий медик". Про це інформує прес-служба ЛОДА, пише Depo.Львів.

До двадцятки номінантів на медичний "Оскар" – "Орден Святого Пантелеймона" – Честь медичної професії потрапило двоє львівських медиків: головний лікар ЛДОРЛДЦ Ігор Ковальчук і фельдшер пункту екстреної медичної допомоги "Чижиків" Мирослава Савчак.

Мирослава Савчак 26 років у професії, працювала медичною сестрою, сільським фельдшером. З 2007 року працює фельдшером на пункті екстреної допомоги. У 2015 взяла відпустку і добровольцем поїхала працювати в НГУ "Перша медична рота", пізніше була мобілізована і служила в батальйоні імені генерала Кульчицького.

Довідково:

"Орден Святого Пантелеймона" заснований у 2009 році, з 2017 року він є найвищою громадською нагородою для медиків за професіоналізм і милосердя. Нагороду підтримують усі християнські церкви в Україні та Національна академія медичних наук. Щороку нагорода вручатиметься у 5 номінаціях.

Нагадаємо, МОЗ обіцяє вирішити проблему майже однакових зарплат лікарів і санітарок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів