UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Фахівці не виявили у Львові жодного безпечного ресторану

В усіх львівських закладах громадського харчування, які проводять бенкети, фахівці виявили порушення

Фахівці не виявили у Львові жодного безп…

Про це пише Depo.Львів з посиланням на пресслужбу Львівської міськради.

З 3 липня до 30 серпня комісії районних адміністрацій провели 101 комісійне обстеження закладів ресторанного господарства, що надають послуги з проведення урочистих подій. 

"За результатами досліджень встановлено, що 46% готових кулінарних виробів та 33% змивів не відповідають нормативно-технічній документації, і в 4% виявлено патогенний стафілокок", – йдеться у повідомленні. 

Окрім того, виявлені грубі порушення — недотримання потоковості технологічного процесу, відсутність медичних оглядів, гігієнічного навчання, незнання гігієнічних норм і правил персоналом таких закладів, відсутність документів на якість і безпечність харчових продуктів. 

"Заклади громадського харчування не мають внутрішнього лабораторного контролю за готовою продукцією і гігієнічного навчання персоналу. Тільки 52 об’єкти по Львову зараз звернулися за внутрішнім лабораторним контролем", — зауважила завідувачка Львівського міського відділу ДУ "Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України" Галина Михальчук.

Нагадаємо, на Львівщині під час святкування весілля отруїлися люди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook