Facebook зібрав 3 млн активних рекламодавців

Кількість активних рекламодавців на Facebook перевищила 3 ​​млн
Depo.
4 березня 2016 15:12
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua з посиланням на Oborot.ru, кількість активних рекламодавців на Facebook перевищила 3 ​​млн. За даними компанії, більша частина з них - це представники малого та середнього бізнесу.

Сторінки в Facebook ведуть понад 50 млн малих підприємств в світі. Щомісяця користувачі залишають на них понад 2,5 млрд коментарів, а понад 1 млрд людей підписані на новини як мінімум однієї компанії. Більше 1 млн рекламодавців налаштовує рекламу прямо з мобільного пристрою.

Найбільш швидкозростаючим ринком стала Південно-Східна Азія. Топ-5 країн за абсолютним зростання рекламодавців в порівнянні з минулим роком склали США, Бразилія, Великобританія, Італія та Австралія.

Соцмережа поступово розширює арсенал своїх рекламних можливостей. Зараз Facebook планує запустити новий інструмент - Your Business Story / Історія вашого бізнесу Він дозволить підприємцям створити коротке відео про свій бізнес і розповісти про його результати.

У ролики можна завантажити фотографії зі сторінки компанії, додати музичний супровід і поділитися ними зі своєю аудиторією.

У другому кварталі 2016 року Facebook запустить рекламу в Messenger. Згідно з інформацією, отриманою TechCrunch, компанії зможуть посилати рекламу тим користувачам, які раніше самі зверталися до бізнесам через Messenger.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на depo.ua

Мітки: -