Екзит-пол Liberty Report у Львові: Садовий - 62,8%, Синютка – 37,2%
З'явилися дані екзит-полів на виборах мера Львова
- Львів
-
22 листопада 2020 20:13

З'явилися дані екзит-полів на виборах мера Львова, які відбулися 22 листопада 2020 року. Зокрема, за даними Liberty Report на замовлення студії Савіка Шустера діючий мер Львова Андрій Садовий набрав 62,8% голосів, депутат Верховної Ради від Європейської Соліарності Олег Синютка – 37,2%.
Відповідні дані оприлюднено "Шустер online" на сторінці в соціальній мережі Facebook. У Львові понад 130 інтерв'юерів і контролерів працювали на 60 дільницях. Очікувана середня похибка - 1,21%. Опитування проводилося шляхом анкетування (face to face) на виходах із виборчих дільниць.
У 2-му турі виборів мера Львова 62,8% опитаних проголосували за чинного міського голову Андрія Садового (партія "Об'єднання "Самопоміч"), 37,2% - за депутата Верховної Ради, колишнього голову Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютку ("Європейська солідарність") за даними exit-poll "Савік Шустер Студії" з використанням інструментів соціологічної компанії Liberty Report.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:03На Львівщині внаслідок нічної повітряної атаки пошкоджено промисловий об'єкт
- 06:40Деякі потяги змінили маршрути через російську повітряну атаку (СПИСОК)
- 20:41Високий попит: УЗ призначила додатковий поїзд до Карпат
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися
- 11:40"УЗ" запускає додатковий поїзд між Києвом і Трускавцем (ГРАФІК)
- 15:33Ліки на мільйон: Львівʼянка намагалася контрабандою ввезти медпрепарати в Україну
- 15:33На Львівщині прикордонники виявили жителя Хмельниччини, який перебував у розшуку
- 12:22У Львові змінюється вартість проїзду у громадському транспорті
- 20:33У Львові показали, яким буде Меморіал Героїв України зі стелою з фігурою янгола ФОТО
- 18:29У Львові затримали 21-річну дівчину, яка намагалася завербувати трьох харків’янок для секс-експлуатації за кордоном
- 12:01Жирна шкіра голови: ефективні рішення Актуально
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 14:45"Можливість уникнути покарання і відповідальності": Після смерті 5-річного хлопчика у львівській стоматології підозрювана лікарка мобілізувалася до ЗСУ
- 11:45"УЗ" продовжила курсування потяга між Чернівцями та Львовом
- 15:24На Львівщині підлітки змусили позувати на камеру оголеним хлопця з аутизмом: поліціянти склали адмінпротоколи
- 11:41Львівʼянка заблукала у засніжених Карпатах ФОТО
- 16:45До Львова приїхали американські лікарі, щоб навчати військових хірургів
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші