UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Експорт товарів з Львівщини зріс

Основними партнерами у зовнішній торгівлі товарами є Польща та Німеччина

Експорт товарів з Львівщини зріс…

За 9 місяців цього року підприємства області експортували товари на суму 1 мільярд 621 млн доларів. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року експорт зріс на 0,3 %.

Як розповіли у Головному управлінні статистики у Львівській області серед товарів, які експортувала Львівщина, переважали електротехнічне обладнання (17,2% від обсягу експорту), зернові культури (13%), меблі (12,9%), жири та олії (8,4%), мінеральні палива, нафта і продукти її перегонки (8,3%), деревина і вироби з неї (7,3%).

Як розповіла керівник Служби експортера департаменту економічної політики Львівської ОДА Христина Каліш з 2010 року зовнішня торгівля товарами та послугами Львівщини характеризується поступовим зростанням експорту. Військові дії на Сході України спричинили його скорочення, проте у 2018 році експортні показники почали знову зростати.

 "Це зумовлено перепрофілюванням наших підприємств на співпрацю з Європейським Союзом. Так якщо говорити про останні 5 років, то Львівська область по експорту піднялась з 10 на 5 місце серед регіонів України",-  наголосила Христина Каліш.

Основними партнерами у зовнішній торгівлі товарами є Польща та Німеччина. Ці країни забезпечили 38,7% експорту та 35,1 імпорту області.

Щодо імпорту то тут левову частку товарів склали мінеральні палива, нафта і продукти її перегонки (11,2 % від обсягу імпорту області), електротехнічне обладнання (8,8 %), механічне обладнання (8%).

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"