Дрогобич, Борислав і Трускавець стануть ближчими до Львова (ФОТО)
У межах ремонту дороги Львів – Пустомити – Меденичі проводять реконструкцію двох мостів, загальна вартість робіт 396,3млн грн на ремонт ділянки 15,8 км
- Львів
-
12 травня 2020 17:25

У Львівській області тривають ремонтні роботи на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації. Відтак, проводять ремонт та часткову реконструкцію двох мостів у Колодрубах.
Ця дорога сполучає місто Львів з Пустомитівським, Миколаївським та Дрогобицьким районами і є найкоротшим шляхом до Дрогобича, Борислава, курортного міста Трускавець та селища Східниця.
Загальна протяжність дороги становить 47,5 км, в тому числі: І категорії – 1,5 км, ІІ категорії – 20,8 км і ІІІ категорії – 25,2 км.
Ремонт дороги проводять в межах інвестиційного проекту "Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області", який реалізується з 2016 року. До цього часу забезпечення проїзду транспорту на вказаному шляху здійснювалося лише в межах експлуатаційного утримання, ліквідовуючи аварійну ямковість.
У 2019 році на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області дорожники розпочали капітально ремонтувати останню ділянку вказаної дороги від села Велика Горожанка до селища Меденичі (км 38+200 – км 53+992).
На сьогоднішній день виконані роботи із поширення проїзної частини, влаштування нижнього шару асфальтобетону з попереднім посиленням основи. В межах населених пунктів влаштовано тротуари, зупинки громадського транспорту та освітлення.
Загальна вартість робіт 396,3млн грн на ремонт ділянки 15,8 км.
Зазначимо, цьогоріч заплановано завершити ремонтні роботи в повному обсязі.
Як у Трускавці висихає озеро (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
Як голуби окупували Трускавець (ФОТО, ВІДЕО).
У Трускавець прибув екзотичний поїзд (ФОТО, ВІДЕО).
Раніше до Трускавця прибув перший потяг з Білорусі (ВІДЕО).
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 10:20"Укрзалізниця" вносить зміни у рух потягів у Карпатах (ГРАФІК)
- 13:11Ситуація після обстрілу на Львівщині: Жителям Дрогобицької громади радять поберегтися
- 10:11Удар по Львівщині: Триває ліквідація наслідків нічного обстрілу
- 16:34 Голос української гідності: помер дисидент і письменник Ігор Калинець
- 10:54У вигляді козацьких хрестів: У Львові планують уніфікувати поховання захисників ФОТО
- 11:36На Львівщині патрульні збили на "зебрі" 17-річного хлопця (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 09:27На Львівщині всю ніч шукали зниклу 2-річну дитину: Дівчинку знайшли неушкодженою (ФОТО)
- 23:49На війні загинув футбольний тренер з Львівщини
- 15:35Популярні напрямки у літній сезон: Укрзалізниця призначає додаткові поїзди
- 12:25Директор одного з БФ Львова ошукав військових та волонтера на понад 1,3 млн грн
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 23:25З Донеччини до Львівщини евакуювали дві сотні кіз унікальної породи
- 20:42Не пережив візиту до ТЦК: На Львівщині помер 50-річний чоловік
- 18:56Львів відвідав наймолодший кардинал у світі Микола Бичок: він родом з Тернополя, але служить у Мельбурні
- 09:20"УЗ" попередила про зміни в русі потягів на Одещині та Львівщині
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 22:52"Укрзалізниця" запускає додатковий потяг до Львова на два дні