Дорогу Липини-Борохів відремонтують вже цього року

На сьогодні коштом місцевого бюджету вже виготовлена проектно-кошторисна документація

Дороги місцевого значення, що ремонтуватимуть у цьому році в Липинській об’єднаній територіальній громаді за кошти дорожньої субвенції, оглянув голова облдержадміністрації Олександр Савченко, повідомляє Depo.Львів.

Зокрема, разом із керівництвом місцевої влади та жителями громади оглянули дорогу Липини-Борохів. Загальна кошторисна вартість ремонту цього шляху становить 11,5 млн грн. З них: 8 млн грн – кошти державної субвенції, решта – виділить Липинська ОТГ. На сьогодні коштом місцевого бюджету вже виготовлена проектно-кошторисна документація. Протяжність – 6,2 км.

Окрім цього, завітали й на дорогу, що веде від села Липини до вул. Єршова у м.Луцьку. На ремонт автошляху, протяжністю 0,9 км, нині виготовляють проектно-кошторисну документацію. Веде вона до автобазару, тож у ПКД  врахують, що дорожнє полотно повинне витримувати великовагову техніку. Слід зазначити, що побудована вона ще у 70-80-ті роки, коли будувався промисловий район міста

На думку голови облдержадміністрації, ця громада є яскравим прикладом успіху реформи децентралізації, адже завдяки об’єднанню змогли акумулювати кошти на ремонт дороги, яка з’єднуватиме навколишні населені пункти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів