До родинного села опонента Бандери ремонтують дорогу

До родинного села Голови ОУН Андрія Мельника ремонтують дорогу
Depo.
3 березня 2016 09:44
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, у Дрогобицькому районі (Львівська область) дорожники розпочали ремонт дороги місцевого значення Воля Якубова-Залужани. Про це розповів в.о. директора департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА Роман Кокотайло.

"Дорожники вже здійснили роботи з вирубки порослі та чагарнику на узбіччі і відкосах земельного полотна загальною протяжністю 2,4 кілометри, - розповів Роман Кокотайло. - Також провели профілювання проїзної частини, зрізку та ремонтне профілювання узбіччя. Для завершення цих робіт потрібно ще 2-3 дні".

За словами Романа Кокотайла, днями ремонтники розпочнуть роботи з відновлення покриття проїзної частини.

Автомобільна дорога місцевого значення Воля Якубова-Залужани має загальну протяжністю 3,7 км. Довжина ділянки дороги, що задіяна в ремонті – 2,6км.

Полковник Андрій Мельник, один з найближчих соратників Євгена Коновальця, командир легіону Січових Стрільців у Києві на австрійсько-російському фронті, голова проводу ОУН, отаман Армії УНР, народився селі Воля Якубова неподалік Дрогобича, що на Львівщині. Також відомий тим, що був опонентом Степана Бандери

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів