ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До Львова їдуть паломники

У Львові шукають житло для паломників регіональної зустрічі Тезе

Depo.
17 квітня 2018 14:19
ФОТО: depo.ua

З 28 квітня до 1 травня 2018 року у Львові відбуватиметься регіональна зустріч Тезе. Про це пише Depo.Львів з посиланням на Львівську міськраду.

Очікують на візит кількох тисяч учасників з України та сусідніх держав. Попри те, що часу до масштабної молитовної події залишилося обмаль – житло вдалося знайти далеко не всім паломникам.

"Наразі ми підшукали оселі для 350 паломників. Але ще потребуємо 600 сімей, які зголосилися б надати місце для 1300 осіб. Ми працюємо через парафії, так само через громадські організації, контактуємо із монастирями Львова та околиць", - каже працівник БО "Фундація Духовного Відродження" Тарас Косар.

Для того, аби поселити паломника у своїй оселі, потрібно зовсім небагато. Тим паче, що варто лише забезпечити ночівлю – упродовж дня іноземних гостей вдома не буде. Організатори зустрічі не наполягають на тому, щоб учасникам зібрання Тезе надали канапи – варто, щоб у квартирі було бодай кілька квадратних метрів, де могли б розміститися люди. Всі вони матимуть із собою каримати та необхідні для ночівлі речі.

Також не обов'язково знати англійську, адже чимало паломників із сусідніх країн, а отже на побутовому рівні порозумітися вдасться неодмінно. Харчування учасників організатори зустрічі беруть на себе. Варто лише пригостити гостей вранці булочкою з чаєм та спільним обідом у неділю.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube