До Львова приїдуть понад 700 журналістів

Почалася реєстрація на IV Lviv Media Forum
Depo.
9 березня 2016 15:03
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 9 березня, стартує реєстрація на ІV Львівський медіафорум. Найбільша подія у сфері медіа в Україні відбудеться 26-28 травня. Цьогоріч центральною темою стане уміння розповідати історії. Про це Depo.Львів повідомили організатори. 

Понад 700 журналістів, експертів, аналітиків, медіаменеджерів, блогерів, видавців і студентів з різних країн світу об'єднає ІV Львівський медіафорум. Протягом трьох днів у Львові провідні фахівці медіаіндустрії з України, Польщі, США, Великої Британії, Німеччини, Росії, Швеції, Латвії та інших країн визначатимуть головні тенденції розвитку медіа в Україні та світі, розповідатимуть про роботу у глобальних конфліктах, а також шукатимуть відповідей, чи зможе ринок забезпечити фінансову незалежність медіа.

На учасників чекають ще більше спеціалізованих майстер-класів з розслідувальної, економічної та культурної журналістики, сторітелінгу, репортажу, цифрової журналістики, фотографії, а також тренінг з розвитку локальних медіа.

Серед спікерів цьогорічного медіафоруму британський журналіст і письменник Бен Джуда, американський дослідник медіа Крейг ЛаМей, російський медіаменеджер і колумніст Міхаіл Зигарь, кореспондентка CBS News Елейн Кобб, російський медіаексперт Леонід Бершидський, володар Премії "World Press Photo-2013" Пол Гансен, лауреат Пулітцерівської премії Денніс Чемберлін, головна редакторка Hromadske International Наталя Гуменюк, розслідувальниця Наталя Седлецька, редактор видання "Новое Время" Віталій Сич, медіаекспертка Тамара Бабакова, головний редактор Platfor.ma Юрій Марченко, ведуча Громадського Радіо Ірина Славінська та інші.

На IV Lviv Media Forum також відбудеться традиційне вручення Премії імені Олександра Кривенка "За поступ у журналістиці" і традиційна Лекція Свободи.

Як і минулоріч, медіафорум відбудеться за підтримки Представництва ЄС в Україні, проекту "Mymedia", посольств і міжнародних фондів. Зі сторони бізнесу цьогорічним генеральним партнером стане інвестиційна компанія Dragon Capital.

Події у межах IV Lviv Media Forum відбуватимуться на стадіоні "Арена Львів" та у середмісті.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів