UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

До Львова із Фатіми везуть мандрівну статую Пресвятої Богородиці: Де та коли можна помолитися

У четвер, 17 березня, до львівського храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, що на Сихові, прибуде мандрівна статуя Діви Марії з Фатіми

Мирослава Бзікадзе
Шеф-редакторка Depo.Львів
До Львова із Фатіми везуть мандрівну ста…
Фото: "Духовна велич Львова"

Про це повідомляє релігійний портал "Духовна велич Львова", передає Depo.Львів. Відтак, 17  березня о 13:00 вірян запрошують на Божественну Літургію до храму.

"Центр Святині Фатіми (Португалія) надає нам офіційну копію Статуї Фатімської Божої Матері, щоб у Її присутності просити перед Богом про захист та мир в Україні та в світі. Статуя Богородиці прямує саме до нашого храму Різдва Пресвятої Богородиці та перебуватиме тут з 17 березня по 15 квітня 2022 року", - розповіли у церкві.

Тож вже сьогодні запрошують всіх на Божественну Літургію о 13:00, після якої відбудеться зустріч Статуї Богородиці.

З проханням про паломництво статуї Фатімської Богородиці до України звернувся владика Ігор Возьняк, архиєпископ і митрополит Львівський. Статуя Богородиці вирушила з Лісабона до Кракова, а звідти її шлях простягнувся до Львова, йдеться на сайті УГКЦ.

До України вирушить 13 копія статуї Фатімської Богородиці, що вшановується в каплиці, спорудженій на місці об’явлень Пресвятої Богоматері у Фатімі. Її вирізьбив 1920 року скульптор Жозе Феррейра Тедінь за вказівками Лусії, однієї з трьох дітей, яким об’являлась Пресвята Богородиця.

Під час найбільших урочистостей цю статую увінчує дорогоцінна золота корона, в центрі якої вмонтована куля, яка пронизала тіло Папи Івана Павла ІІ під час замаху, що стався 13 травня 1981 року на площі Святого Петра у Ватикані. Святий Іван Павло ІІ подарував цю кулю на знак вдячності Пресвятій Богородиці за порятунок його життя.

Окрему історію мають мандрівні статуї Фатімської Богородиці. 1945 року, незабаром після закінчення Другої світової війни, один парох у західному Берліні запропонував, щоб статуя Фатімської Матері Божої відвідала всі європейські столиці та єпископати Європи аж до кордону з Росією. Статуя також була виготовлена за вказівками сестри Лусії й від того часу вона побувала в 64 країнах світу, в деяких навіть декілька разів, несучи послання миру й Божої любові. Згодом, щоб задовольнити численні прохання з усього світу, виготовлено й посвячено ще декілька копій першої мандрівної статуї. Всіх разом їх налічується 13. У 2000 році було прийнято рішення залишити першу мандрівну статую у Фатімському санктуарії, який вона залишає у виняткових випадках, як, наприклад, Всесвітні дні молоді.

Нагадаємо, львівські рятувальники розповіли, де найкраще ховатися у помешканні у разі бомбардувань, якщо немає змоги піти в укриття.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme