До кінця року на Львівщині хочуть відремонтувати 33 дороги

Депутати облради поділили майже 24 млн грн на утримання та ремонт доріг
Depo.
2 жовтня 2015 16:49
ФОТО: depo.ua

Про цк пише Depo.Львів із посиланням на ZAXID.NET.

Під час засідання постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку Львівської обласної ради депутати розподілили на ремонт доріг 23,8 млн гривень. Кошти мають виділити ще до кінця цього року.

"Йдеться про 23,851 мільйони гривень, які ми отримали завдяки перевиконанню обласного бюджету. На минулій сесії депутати внесли необхідні зміни до Програми фінансування робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, на 2015 рік. Учора, 30 вересня, на комісії облради ми розподілили ці кошти, далі ще має бути погодження департаменту фінансів ЛОДА, комісією з бюджету облради і далі цей документ підпише голова ЛОДА", - пояснила начальник відділу дорожнього господарства Львівської ОДА Надія Ситник.

До кінця року на Львівщині хочуть відремонтувати 33 дороги - фото 1

Найбільше коштів виділили на ремонт доріг Дрогобич-Довголука (2 млн грн); Судова Вишня-Комарно (2 млн грн) і Червоноград-Рава-Руська (до с. Річки) (1,5 млн).

Нагадаємо, після минулої сесії облради голова ЛОДА Олег Синютка заявив, що через депутатів від ВО "Свобода" на ремонт доріг у Львівській області виділять на 30 млн менше коштів, ніж запланували. Після цього керівник фракції "Свободи" в облраді Йосиф Ситник заявив, що на наступній сесії депутати винесуть на голосування питання про оголошення недовіри голові Львівської ОДА.

Більше новин про ремонт доріг на Львівщині читайте на Depo.Львів.