До кінця року у Львові відкриють ще один садочок на 4 групи

Рішенням виконавчого комітету прийнято на баланс відділу освіти Шевченківського та Залізничного районів будівлі та споруди на вул. Бортнянського, 12

Рішенням виконавчого комітету прийнято на баланс відділу освіти Шевченківського та Залізничного районів будівлі та споруди на вул. Бортнянського, 12. Про це повідомляє Depo.Львів. Це садочок на 4 групи, який охопить дошкільною освітою 80−90 дітей.

"Це приміщення, яке ми отримали від інвестора. На даний час за кошти інвестора проведені майже усі ремонтні роботи. За кошти міського бюджету ми купляємо матеріали, обладнання, інвентар для того, щоб там із 1 січня 2019 року запрацювали 4 групи. Це буде садочок на 4 групи, приблизно 80−90 дітей зможуть потрапити до дошкільного навчального закладу ще до кінця 2018 року", — зазначила Зоряна Довганик, начальник управління освіти ЛМР.

Довідка

26.11.2018 юридичним департаментом забезпечено реєстрацію речового права на нерухоме майно на вул. Бортнянського, 12 (будинок пл. 586,2 кв.м., склад та огорожу) відповідно до ухвали від 08.11.2018 № 4181 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Під Голоском", якою надано ТзОВ "Ж К Білий шоколад" (власнику будівлі на вул. Бортнянського, 12) земельну ділянку пл. 0,07 га на вул. Під Голоском взамін нежитлової будівлі на вул. Д. Бортнянського, 12, де буде створено дитячий дошкільний заклад.

Відповідно до згаданої ухвали ТзОВ "Ж К Білий шоколад" у вигляді пожертви територіальній громаді м. Львова здійснено передачу відремонтованої будівлі для розміщення в ній дошкільного навчального закладу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів