До 4 років ув’язнення засуджено уродженця Росії, який розбирав залізницю у Львові

Встановлено, що 25 епізодів злочину 51-річний чоловік вчинив упродовж квітня – травня 2018 року на залізничному перегоні Скнилів-Мшана, що у м.Львові на вул. Курмановича

Прокурори Львівської місцевої прокуратури №2 довели вину раніше судимого за злочини проти власності уродженця м.Гуково, Російської Федерації, який підозрювався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України (крадіжка, вчинена повторно).

Встановлено, що 25 епізодів злочину 51-річний чоловік вчинив упродовж квітня – травня 2018 року на залізничному перегоні Скнилів-Мшана, що у м.Львові на вул. Курмановича.

Скориставшись відсутністю сторонньої уваги, зловмисник викрадав елементи залізничної колії (підкладки, костилі), чим завдав збитків Виробничому підрозділу Львівська дистанція колії регіональної філії Львівська залізниця АТ Українська залізниця на суму майже 18 тис грн.

Відтак, вироком Залізничного районного суду м.Львова фігуранта визнано винним та на підставі ст.70 КК України, засуджено до остаточного покарання у виді чотирьох років позбавлення волі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів