Для соціальних працівників Львівщини закупили велосипеди

Велосипеди отримали соціальні робітники Дрогобицького, Турківського, Старосамбірського, Сколівського, Самбірського районів

У межах виконання проекту регіонального розвитку "Нові точки зростання для сталого розвитку гірських територій Львівської області" за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету департамент соціального захисту населення облдержадміністрації закупив та передав територіальним центрам соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 221 велосипед для соціальних робітників, які надають соціальну послугу догляду вдома громадянам похилого віку та особам з інвалідністю у гірській місцевості. Про це інформує прес-служба ЛОДА, пише Depo.Львів.

Велосипеди отримали соціальні робітники Дрогобицького, Турківського, Старосамбірського, Сколівського, Самбірського районів.

В територіальних центрах зазначених районів працюють 272 соціальних робітників, які обслуговують 2579 громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

Більшість осіб  проживають на великих відстанях одне від одного, у віддалених куточках сіл, до яких найзручніше діставатися саме велосипедами.

Тому цей мобільний вид транспорту значно полегшує працю соціальних робітників та дає можливість ефективніше використовувати робочий час на шляху до своїх підопічних.  

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів