Для школи № 7 будують мультифункціональний спортивний зал

Станом на зараз, у СЗШ № 7 функціонує 23 класи, у яких загалом навчається 630 учнів

У  львівській загальноосвітній школі I-III ступенів № 7, збудованій для дітей мікрорайону "Знесіння" на вул. Богдана Хмельницького, 132, триває облаштування спортивного залу. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міській раді. Станом на зараз тут виконують мурування стін будівлі майбутнього комплексу. Завершити роботи з будівництва планують до кінця 2020 року.

У 2017 році підрядна організація провела підготовчі будівельні роботи на суму близько 1,1 млн грн. Опісля договір було розірвано через недотримання підрядником графіку виконання робіт. У 2018 році відбулося коригування проектно-кошторисної документації на суму 342 тис грн, а вже у 2019 — торги. Відтак, було укладено договір з ЛКП "Рембуд" на загальну вартість понад 35 млн грн на будівництво. Загалом у 2019 році на ремонтно-будівельні роботи та придбання будівельних матеріалів витрачено 4,55 млн грн.

"Будівництво цього спортивного залу розпочалось ще у 2017 році. Тоді було використано понад 1 млн грн. Проте роботи було призупинено через недобросовісного підрядника. Цього року було проведено повторні торги і навесні розпочались ремонті роботи. Вартість реалізації такого об’єкту становить понад 35 мільйонів гривень", — розповіла начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

"У цьому році ми відновили будівництво мультифункціонального спортивного залу. Тут буде один спортивний зал і два менших — хореографічний і тренажерний. Окрім того, там будуть санвузли, душові та тренерські. Цей комплекс — величезний проект, у який входить благоустрій по місцю території школи № 7 і будівництво спортивних майданчиків вже ззовні по самій території. Наразі вже зробили основу, є мурування стін спортивного залу. Це становить близько 25% виконаних робіт.

Це не єдина школа, де ми проводимо будівництво спортивного залу. Такі ж роботи проводяться у школі № 47 у Винниках і буде розпочинатись добудова спортивного залу у класичній гімназії на вулиці Пороховій", — наголосила заступниця міського голови Львова з гуманітарних питань Галина Слічна.

Станом на зараз, у СЗШ № 7 функціонує 23 класи, у яких загалом навчається 630 учнів. Допоки роботи з будівництва спортзалу незавершені, заняття з фізичної культури проводять у пристосованому для них приміщенні.

"Спортзал, що знаходиться у школі, завжди був на цьому місці. Це пристосоване приміщення, спеціально для того, щоб діти мали змогу займатися фізкультурою. Але при висоті цього залу тут не можна грати баскетбол чи волейбол. Ми це переносили на літній період. На вулиці у нас були майданчики, волейбольні й баскетбольні щити, і діти там грали. Тут вони займаються гімнастикою, загальнорозвиваючими вправами. Іноді розминку доводиться робити у коридорі. Школа велика, зараз тут навчається 630 осіб, і два класи у цьому приміщенні не поміщаються", — говорить директорка львівської середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7 Світлана Конькова.

Зазначимо, загалом упродовж 2017−2019 років із бюджету розвитку у ремонт школи та придбання нового навчального обладнання інвестували 8 млн 129 тис. грн. Зокрема, облаштовано сучасну лабораторію, проведено капремонт підлоги одного зі спортивних залів школи, придбано обладнання для фізико-хімічної лабораторії та Нової української школи, поповнено бібліотечний фонд, а також передбачено кошти на закупівлю 10 нових комп’ютерів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook