ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для малюків у Львові з'явиться чимало нових гуртків

Зокрема розпочав діяльність гурток бісероплетіння "Намистинка"
Depo.
17 вересня 2015 16:05
ФОТО: depo.ua

У Львові оновлюються дитячі клуби, також там впроваджують нові гуртки. Про це Depo.Львів розповіли в прес-службі Львівської міської ради.

Зокрема, в оновленому клубі "Помаранч" (вул. Озаркевича, 6) розпочав діяльність гурток бісероплетіння "Намистинка". Яскраві стіни, нові меблі й насичена творча програма ̶ все це для дітей, які хочуть навчитися створювати з бісеру різноманітні прикраси та сувеніри. Заняття в клубі відбуваються щодня в будні з 16.00 год.

"Займаючись таким красивим видом мистецтва як бісероплетіння, хотілося облаштувати приміщення клубу більш естетично. Отож, спільними зусиллями працівників установи, педагогів, батьків оновлено клуб: приміщення пофарбовано у різні кольори, придбано нові меблі та облаштовано виставкову частину для експозиції дитячих робіт. Також на стіні навчальної кімнати створено великий малюнок - "Вікно у Львів". В клубі стало більш просторо й цікаво - саме так зазначають і батьки, і діти", - розповіла директор Дитячих клубів Залізничного району Олександра Білецька.

"За літо ще частина дитячих клубів значно оновилася. Колись перед новим навчальним роком проводились дрібні роботи: щось підфарбовували підремонтували. Вже другий рік є більш комплексний підхід: змінюються не тільки меблі й кольори стін, а й самі гуртки. Як показав минулий рік, яскрава атмосфера в клубах додатково привертає увагу дітей до відвідування занять", - зазначила координатор Дитячих клубів Львова від управління молоді, сім'ї та спорту ЛМР Ольга Каспришин.

Нагадуємо, цього тижня розпочався навчальний рік в Дитячих клубах Львова.

Заняття в Дитячих клубах Львова - безкоштовні.

Більше новин про дітей Львівщини читайте на Depo.Львів.